
Pret statie de prelucrare SMD
1. Soluție profesională SMT SMD.
2. Expediere în cadrul companiei 3-5.
3. Vânzare la cald în piață.
4. Rată mare de succes a reparației la nivel de cip.
Descriere
Pret statie de prelucrare SMD
1. Aplicarea prețului stației de reluare SMD
Poate repara plăcile de bază ale computerelor, telefoane inteligente, laptop-uri, plăci logice MacBook, camere digitale, aparate de aer condiționat,
TV și alte echipamente electronice din industria medicală, industria comunicațiilor, industria auto etc.
Lipiți, reballați și dezlipiți diferite tipuri de cipuri: BGA, PGA, POP, BQFP, QFN, SOT223, PLCC, TQFP, TDFN, TSOP, PBGA,
CPGA, cip LED.
2. Caracteristicile produsului ale stației de prelucrare SMD Preț

* Repararea cipurilor (BGA, QFN LED) ale plăcii de bază/PCBA cu o rată de succes ridicată.
* 3 zone de încălzire independente asigură o temperatură precisă. Abatere cu ± 1ºC. Puteți seta o temperatură diferită
profiluri pe ecran bazate pe diferite plăci de bază.
* Camera CCD originală Panasonic de 600 de milioane de pixeli asigură alinierea precisă a fiecărei îmbinări de lipit.
* Ușor de operat. Poate învăța să-l folosească în 30 de minute. Nu este nevoie de abilitati speciale.
3. Specificația prețului stației de reluare SMD
| Putere | 5300W |
| Încălzitor superior | Aer cald 1200W |
| Încălzitor de jos | Aer cald 1200W.Infrarosu 2700W |
| Alimentare electrică | AC220V±10% 50/60Hz |
| Dimensiune | L530*L670*H790 mm |
| Poziționare | Suport PCB cu canale în V și cu dispozitiv de fixare universal extern |
| Controlul temperaturii | Termocuplu tip K, control în buclă închisă, încălzire independentă |
| Precizia temperaturii | ±2 grade |
| Dimensiunea PCB | Max 450*490 mm, Min 22*22 mm |
| Reglarea fină a bancului de lucru | ± 15 mm înainte/înapoi, ± 15 mm dreapta/stânga |
| BGAchip | 80*80-1*1mm |
| Distanța minimă între cip | 0.15 mm |
| Senzor de temperatură | 1 (opțional) |
| Greutate netă | 70 kg |
4.Detalii despre prețul stației de prelucrare SMD



5.De ce să alegeți prețul stației noastre de prelucrare SMD?


6. Certificat de preț al stației de reprelucrare SMD
Pentru a oferi produse de calitate, SHENZHEN DINGHUA TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD a fost primul care a promovat UL,
E-MARK, CCC, FCC, certificate CE ROHS. Între timp, pentru a îmbunătăți și perfecționa sistemul de calitate, Dinghua a trecut
Certificare de audit la fața locului ISO, GMP, FCCA și C-TPAT.

7.Ambalarea și livrarea prețului stației de reprelucrare SMD

8. Livrare pentruPret statie de prelucrare SMD
Vom expedia aparatul prin DHL/TNT/FEDEX. Dacă doriți alte condiții de livrare, vă rugăm să ne spuneți. Vă vom sprijini.
9. Condiții de plată
Transfer bancar, Western Union, card de credit.
Vă rugăm să ne spuneți dacă aveți nevoie de alt suport.
10. Ghid de operare pentru SMD Rework Station Price
11. Cunoștințe aferente
Când folosim un computer, placa de bază este una dintre cele mai importante părți la care trebuie să fim atenți. Există multe
fel de defecte pe placa de baza. Vă voi spune aici câteva defecțiuni comune și vă voi ajuta să rezolvați aceste defecțiuni. sper ca tu
pot folosi computerul în mod convenabil și sper că tuturor le place articolul meu.
Metoda/etapa
Când computerul se blochează sau computerul este utilizat, acesta se oprește adesea automat. Această situație este în general cauzată de
slabă disipare a căldurii a cipul Northbridge de pe placa de bază. Ar trebui să curățăm memoria și discul computerului ca
cât mai curând posibil și, în același timp, trebuie să curățați praful din interiorul computerului, astfel încât problema să poată fi rezolvată. Este.
Computerul nu este închis, această situație este foarte probabilă, dar defecțiunea chipului plăcii de bază nu poate fi exclusă, în general, noi
poate efectua mai întâi testarea hardware-ului, manualul computerului nostru ar trebui să aibă metode de testare specifice, verificăm instrucțiunile ca
cât mai curând posibil, familiarizat cu computerul Un prieten poate deschide carcasa și poate vedea dacă există o sudură virtuală. Sunt o mulțime de punctate
linii în computer sau o mulțime de culori diferite. Există defecțiuni de hard disk și defecțiuni ale plăcii de bază. În general, putem
încercați să instalați mai întâi driverul plăcii grafice și driverul plăcii de bază. Daca nu, iti sugerez sa mergi la departamentul post-vanzare pt
întreţinere. Întreținerea plăcii de bază generale nu este acceptabilă pentru noi personal.







